Головна » Файли » Статут нашого закладу

ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
19.12.2017, 10:55

6.1. Фінансово-господарська діяльність навчального закладу здійснюється на основі його кошторису.

 6.2. Джерелами формування кошторису навчального закладу є:

  • кошти власника;
  • кошти місцевого бюджету у розмірі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти для забезпечення вивчення предметів в обсязі Державних стандартів освіти;
  • кошти фізичних, юридичних осіб;
  • кошти, отримані за надання платних послуг;
  • доходи від реалізації продукції навчально-виробничих майстерень, навчально-дослідних ділянок, підсобних господарств, від здачі в оренду приміщень, споруд, обладнання;
  • кредити банків, отримані в установленому порядку;
  • кошти отримані внаслідок виконання проектів від міжнародних фондів
  • благодійні внески юридичних і фізичних осіб.

6.3. У навчальному закладі може створюватись фонд загального обов’язкового навчання, який формується з урахуванням матеріально-побутових потреб учнів за рахунок коштів власника та бюджету в розмірі не менше трьох відсотків витрат на його поточне утримання, а також за рахунок коштів, залучених з інших джерел.

Кошти фонду загального обов’язкового навчання зберігаються на рахунку цього навчального закладу в установі банку і витрачаються відповідно до кошторису, що затверджується директором навчального закладу за погодженням із уповноваженими представниками, що вносять ці кошти до фонду.

Облік і використання коштів фонду загального обов’язкового навчання здійснюються цим навчальним закладом згідно з наказом директора, що видається на підставі рішення ради навчального закладу, відповідно до порядку, передбаченого чинним законодавством.

Контроль за правильним використанням коштів фонду загального обов’язкового навчання здійснюють відділ освіти Любомльської райдержадміністрації та інші уповноважені органи.

Навчальний заклад має право на придбання та оренду необхідного обладнання та інші матеріальні ресурси, користуватися послугами будь-якого підприємства, установи, організації або фізичної особи, фінансувати за рахунок власних надходжень заходи, що сприяють поліпшенню соціально-побутових умов колективу за погодженням з відділом освіти Любомльської райдержадміністрації.

Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в навчальному закладі визначається законодавством та нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та інших центральних органів виконавчої влади, яким підпорядковані навчальні заклади. За наказом відділу освіти Любомльської райдержадміністрації та рішенням власника закладу бухгалтерський облік може здійснювати самостійно або через централізовану бухгалтерію.

Звітність про діяльність загальноосвітнього навчального закладу встановлюється відповідно до законодавства.

Категорія: Статут нашого закладу | Додав: Con123
Переглядів: 189 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: