Головна » Файли » Статут нашого закладу

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА
19.12.2017, 10:55

5.1. Матеріально-технічна база навчального закладу включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у бухгалтерських документах.

5.2. Майно навчального закладу є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста району, що закріплене на правах оперативного управління за відділом освіти Любомльської райдержадміністрації.

5.3. Будь які операції, що стосуються руху майна (відчуження, передача, обмін, здача в оренду, списання, тощо) проводяться відділом освіти Любомльської райдержадміністрації на підставі вмотивованого відношення  директора навчального закладу та за погодженням з власником майна в установленому порядку.

5.4. Навчальний заклад відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони та збереження.

5.5. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна навчального закладу проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані навчальному закладу внаслідок порушення його майнових та інших прав юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

5.6. Для забезпечення навчально-виховного процесу база навчального закладу може складатися із навчальних кабінетів, майстерень (слюсарної, токарної, обслуговуючої праці тощо), а також спортивного, актового і читального залів, бібліотеки, архіву, медичного, лінгафонного і комп’ютерного кабінетів, їдальні та буфету, теплиці, приміщення для інженерно-технічного та навчально-допоміжного персоналу, кімнати психологічного розвантаження тощо.

5.7. Відповідно до рішення ______________________________________

                                                              (вказується орган державної виконавчої влади)

від "___"_______ ____р. №___ навчальний заклад має земельну ділянку, де розміщуються спортивні та географічний майданчики, навчально-дослідна ділянка, зона відпочинку, господарські будівлі тощо.

5.7. Навчальний заклад може мати для учнів (вихованців) та працівників  гуртожиток, або пристосоване під житло приміщення.

Категорія: Статут нашого закладу | Додав: Con123
Переглядів: 143 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: