Головна » Файли » Учителі » Загура Є.А. |
04.03.2018, 18:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тема: Мудрість як Божий дар. Мета уроку: оказати учням, що спираючись на біблійні істини, людина набуває найбільшої мудрості, оскільки володіє знаннями даними Богом, а не тільки життєвим досвідом; вчити дітей виявляти мудрість у повсякденному житті, усвідомлювати необхідність освіченості для досягнення мудрості, аргументувати позитивний вплив християнства на моральність українського народу. Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок. Обладнання: Біблія, вислови царя Соломона про мудрість, ноутбук. Біблійна основа: 1 Цар. 3; Пр. 2:1,2,5, 6, 10; 3:13; 13:10; 16:23; 19:8; 24:3. Хід уроку І. Вступна частина. 1.Читання молитви перед навчанням: Милосердний Господи, пошли нам милість Духа Твого Святого, що подає нам розум і зміцнює духовні сили наші, щоб ми, уважно переймаючи науку, виросли Тобі, Творцеві нашому, на славу, батькам нашим на радість, Церкві й Україні на користь. ІІ. Основна частина.
- Щоб глибше зрозуміти поняття «мудрість»,звернемося до Божого Слова, адже Біблія наповнена мудрістю Творця. Мудрістю Бог створив світ та все, що в ньому (Пр. 8:22-30). Бог хоче, щоб і ми також прагнули мати його мудрість, показуючи її на прикладі Ісуса Христа та його послідовників, одним із яких був цар Соломон. - Спробуйте спрогнозувати, які «дарунки» попросив Соломон у Бога. Відповідь на це питання нам допоможе дати притча про царя Соломона.
- У кого Соломон просив поради на керівництво державою? а) колективне читання притчі. б) аналіз змісту прочитаного. - З якою метою прийшли жінки до царя? - Як їх розсудив Соломон? - Чи важко було йому прийняти таке рішення? - Що відповіла справжня мати?
в) вправа «Встанови послідовність». На дошці прикріплені малюнки, на яких зображено фрагменти притчі.
Атомна електростанція – знання і мудрість.
Вірш: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 (16:21а)
ІІІ. Підсумок уроку. На початку уроку перед нами були поставлені певні завдання, які впродовж уроку ми виконували. – Хто ж дає мудрість? (Відповідь учнів.) – Що дає Божа мудрість для людини?(Відповідь учнів.) Вчитель. Нехай гірчичне зерно мудрості розростається у дерево із широкою кроною, а із зернятка яблука підростають яблуневі сади.
Література:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Переглядів: 406 | Завантажень: 0 | |
Всього коментарів: 0 | |