Головна » 2014 » Листопад » 10

В житті кожного народу мова відіграє одне із найвижливіших значень. Українська мова зазнавала гонінь протягом усіх періодів бездержавності. 

 Щоб визначити істинне місце мови та для її пропагування серед дітей 07 листопада 2014 року під керівництвом шкільного бібліотекаря Якимук О. П., було проведено змагання знавців рідної мови серед учнів 3 - 4 класів "Дзвенить струмочком рідна мова".

 З числа учнів було сформовано дві команди, які очолили капітани Савош Христина та Хропот Станіслав.  З нагоди урочистистості заходу було по - святковому вдрано клас, а учасники вдягнуті були у вишиванки.

 На початку заходу для дітей було організовано прослуховування вірша О. Забужко " Рідна мова". А дошку прикрасили прислівя, приказки та крилаті вислови про мову.

 Змагання пройшли в безкомпромісній боротьбі. Серед найбільш яскравих миттєвостей слід відмітити конкурси " Буріме", " Віднайди помилку", "Продовжи казку та вірш"," Впізнай героя української народної кази".

 За підсумками заходу переможцями стали учні 3 класу. На завершення переможці та учасники отримали в нагороду дипломи різних гатунків.

 В результаті, в школі на високому рівні було відзначене свято української писемності та мови, а учнів закріпили та збільшили свої знання про рідну мову.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 340 | Додав: Ярослав | Дата: 10.11.2014 | Коментарі (0)