Головна » 2015 » Грудень » 07
Відповідно до річного плану роботи школи з метою посилення патріотичного виховання, зміцнення любові до рідної мови та для урочистого відзначення Дня української писемності з 09 по 13 жовтня 2015 року в школі проводився «Тиждень рідної мови». Під час проведення заходів учні поглибили знання, отримані на уроках, показали вміння їх застосування в житті. Для цього вчителем було здійснено велику методичну підготовку. Матеріал, який був використаний, відповідав віковим особливостям учнів та врахував актуальні проблеми розвитку рідної мови в державі. До участі в підготовці заходів були залучені учні 5 – 9 класів. Під час їх проведення було створено сприятливий психологічний мікроклімат та були використані засоби ІКТ. Тиждень розпочався із урочистої лінійки на якій учні привітали присутніх із початком дійства та налаштували їх на сприйняття важливого значення мови в житті кожної людини. До заходу були залучені : - Галян Дмитро – 9 клас; - Пасаман Олесь – 9 клас; - Якимук Володимир – 9 клас; - Якимук Яна – 8 клас; - Савош Світлана 8 клас; - Левонюк Уляна – 8 клас; - Сахарук Ольга – 8 клас. Із привітальним словом також звернулись і учні 2 – го класу, керівник Назарук І. П. Слід зазначити, що під час проведення даного заходу учні допускали помилки в тексті, а окремі з них взагалі не були підготовлені, що негативно вплинуло на загальну урочисту атмосферу . Наступним етапом першого дня тижня було написання «Радіодиктанту національної єдності», що пройшов на досить високому рівні. А участь в ньому взяли шістдесят учнів 4 – 9 класів та одинадцять вчителів. 10 листопада в рамках Тижня проводився турнір ерудитів «Синтез наук». Участь в заході взяли збірні команди 6 – 9 класів « Українські казкарі» та «Дивослово» із капітанами Галяном Дмитром та Якимуком Володимиром із 9 – го класу. Конкурси турніру були різноманітними та охоплювали знання учнів із різних наук та ,звичайно, основні завдання базувались на розумінні дітьми рідної мови. Особливо захоплюючим та цікавим для учасників був «Музичний калейдоскоп» під час якого вони за мелодією мали пізнати народну або сучасну українську пісню та заспівати її. В наступний день збірна трупа акторів із числа : - Якимук Яни, Левонюк Уляни, Сахарук Олі, Савош Світлани, Лошик Тетяни – 8 клас; - Фізик Антоніни та Яценюк Юлії – 7 клас, виступили перед вихованцями – 4 класів з інсценізацією української народної казки «Ріпка». Досить професійна гра акторів, методично правильно, з урахування вікових особливостей учнів, підбір завдань та конкурсів сприяли тому, що захід вийшов цікавим та корисним, як для глядачів так і учасників. В п’ятницю 13 жовтня вчителем було підготовлено досить цікавий « Мовний аукціон». Під час проведення якого учні показали досить непогані знання рідної мови і придбали необхідні підказки на уроки.
Переглядів: 163 | Додав: Ярослав | Дата: 07.12.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи школи, розпорядження відділу освіти Любомльської РДА від 20.10.2015 № 972 /01-10/2-15 року та з метою об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, ЗМІ на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху із 09 по 15 листопада 2015 року в школі «Тиждень безпеки дорожнього руху». До участі в проведенні Тижня були залучені всі учні 1 – 9 класів. На виконання завдань поставлених дирекцією школи в закладі були проведені наступні заходи: - 1 клас – ситуативно - рольова гра «Твоя безпека» та виховна година за темою « Безпечна дорога», керівник Загура Г. М.; - 2 – й клас – рольова гра « Я – пішохід», керівник Назарук І. П.; - 3 – й клас – казкова мандрівка « Країна безпеки» та виховна година «Небезпечні місця для розваг», керівник Пасаман Н. М.; - 4 – й клас – практичне заняття « Моя безпека», керівник Якимук С. М.; - 5 – й клас – обмін думками на тему « Чи обережний я пішохід?», керівник Якімук – Сахарук Н. М.; - 6 – й клас – вивчення Правил дорожнього руху для велосипедиста, керівник Загура Є. А.; - 7 – й клас – година класного керівника на тему « Правила дорожнього руху – знай і виконуй», керівник Левонюк Т. Є.; - 8 –й клас – круглий стіл за темою « Чи добре ти знаєш Правила дорожнього руху» та година класного керівника « Дорога і пішохід», керівник Андрійчук Н. І.; - 9 – й клас – година класного керівника на тему « Правила вуличного руху для пішоходів та велосипедистів», керівник Пасаман С. П.
Переглядів: 343 | Додав: Ярослав | Дата: 07.12.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи школи та розпорядження відділу освіти Любомльської РДА від 18.09.2015 № 865 /01-10/2-15 з 01.10. по 31.10. 2015 року в закладі проводився Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек за темою ««Виховуємо громадянина – патріота України». Метою його проведення було втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015року № 641, привернення уваги до проблеми патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості. Для якісного проведення заходу із працівників закладу було сформовано штаб по його проведенню у складі: - Голова - Якимук Я. І. – директор школи. - Члени штабу – Демчук Л. О., - заступник директора школи. Якимук О. П., - бібліотекар Відповідальним за якість проведення місячника була призначена шкільний бібліотекар Якимук О. П. Для реалізації поставлених завдань протягом жовтня були проведені наступні заходи: 1. Тематичні виставки: - «День українського козацтва» - 05.10; - «День захисника України» - 13.10. 2. Виховний захід « Книжковий книголіт» - 09.10. 3. Участь в святковому концерті « Мужні серцем» 13.10. 4. Зустріч учнів із учасниками бойових дій на Сході України Козачуком М. М., та Біднюком М. С.. 5. Бібліотечний урок. 5.1. 9 клас – « У пошуках героя » - 23.10. 6. Конкурс малюнків « Малюнок солдату» - 31.10. Весь матеріал, що використовувався під час проведення заходів відповідали віковим особливостям учнів та мав достатній науковий, виховний та навчальний потенціал.
Переглядів: 174 | Додав: Ярослав | Дата: 07.12.2015 | Коментарі (0)