Головна » 2021 » Квітень » 28

З 20 по 27 квітня в Запільському ЗЗСО І-ІІ ст. було проведено тиждень психології під гаслом « Психологія у моєму житті»

Відповідно до плану були проведені заходи:

1. Заняття з елементами тренінгу «Пізнай себе і ти пізнаєш світ»  1 – 2 кл.

2.Заняття з елементами тренінгу «Дозволь собі бути щасливим!» 3 – 4 кл.

3. Круглий стіл «Хочеш бути сучасним ? Будь здоровим!»  5 кл.

4.Заняття з елементами тренінгу «Налаштуй себе на щастя!»  6 – 7 кл.

5.Засідання дискусійного клубу «В чому сенс життя людини?»  8 - 9 кл.

Тиждень організовано з метою навчити дітей працювати в команді, усвідомлювати власні особливості спілкування і взаємодії, сприяти формуванню життєвих цінностей, розвивати доброзичливість і толерантність.

Учні набули позитивних емоцій. Дітям сподобалось дізнаватись цікаві факти про психологію людини, займатись арт-терапією, брати участь в заняттях з елементами тренінгу та психологічних рухливих іграх.

Переглядів: 63 | Додав: Con123 | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу. Напередодні, 23 квітня, пройшли виховні години, на яких учні ще раз перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни. Для учнів 5 – 7 класів було проведено лінійку «Чорнобиль – наш біль». Учні 7 класу розповіли про те, як 33 роки тому на четвертому енергоблоці ЧАЕС сталася катастрофа, яка сколихнула всю планету. Діти вшанували хвилиною мовчання всіх,хто віддав своє життя рятуючи український народ від радіаційної небезпеки.​​​​​​​

Переглядів: 52 | Додав: Con123 | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

З нагоди свята Дня Землі в навчальному закладі відбулося ряд тематичних заходів. Зокрема із учнями 5 класу було проведено екологічний квест  «Бережи природу для людського роду» , щоб ще раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час гри команди виконували поставлені завдання та гідно проходили кожну екологічну станцію. Учні показали свою кмітливість, спритність, швидкість, бажання перемагати та працювати разом.

Переглядів: 54 | Додав: Con123 | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)