Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 18 19 »

http://www.olimpis.com.ua/template/images/owl_olympis.pngМіжнародні освітні конкурси «Олімпіс 2017 – Весняна сесія». Запрошуємо учнів 1—11 класів взяти участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2017 – Весняна сесія». З 1 до 31 березня відбудуться 5 конкурсів з таких предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія (природознавство). Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку. Всі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і грамоти (буде надіслана посилка на адресу школи). Учні з класів, у яких візьмуть участь більше 10 учнів, додатково отримають закладки «Олімпіс». Призовий фонд: планшетні комп’ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп. Конкурси «Олімпіс» відбуватимуться з 1 до 31 березня 2016 р. на сайті www.olimpis.com.ua Взяти участь можна в будь-який зручний час, краще – в комп’ютерному класі (рекомендуємо), а якщо не буде такої можливості – вдома. Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів):  якщо учня реєструє вчитель – 50 грн.  індивідуальна участь – 100 грн. Реєстрація на участь в конкурсах і докладна інформація: www.olimp

Переглядів: 300 | Додав: Con123 | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

Учні нашої школи активно долучилися до привітання українських воїнів з Днем Святого Валентина в рамках районної акції "Подаруй валентинку солдату". Вони з любов'ю виготовили для воїнів АТО чудові подарунки-сердечка з найкращими побажаннями.  В оригінальні, яскраві маленькі подарунки діти вклали частинку свого сердечка та виразили свою безмежну вдячність нашим захисникам за збереження миру та спокою.​

Переглядів: 132 | Додав: Con123 | Дата: 08.02.2017 | Коментарі (0)

Із плином часу нащадки забувають традиції своїх пращурів. Але ж існує давня легенда,згідно з якою суспільство буде покаране Богом,якщо забуде свою історію та звичаї предків. Ми живемо в ХХІ столітті зі своїми звичаями та традиціями. Але чого варта людина,яка не знає свого коріння? І тому школа докладає багато зусиль,аби відродити те,що було втрачено роками. В актовому залі було проведено театралізоване дійство “Дозвольте колядувати,ваш дім звеселяти!”. Класні керівники підібрали святкове  українське вбрання,різдвяну атрибутику ,відпрацювали репертуар. І знову,як багато століть тому,зазвучали різдвяні та новорічні мелодії. Під кінець свята учасники провели флешмоб “Україна колядує!”

Переглядів: 90 | Додав: Con123 | Дата: 27.01.2017 | Коментарі (0)

З метою формування національної свідомості школярів,виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено заходи,які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом*Єдина і  неподільна Україна* з використанням історичних паралелей подій,пов*язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.Зокрема проведено лінійку пам*яті *Україна- єдина соборна держава,* виховні години,круглі столи.У шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку*Соборність України-основа державності.

Відзначаючи День Соборності України,ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого і усвідомити, що єдність українців незалежно від регіону їх проживання-на Заході чи Сході, на Півдні або у Центрі України-це сила українців.Тільки коли ми об*єднані –ми можемо протистояти будь-якому ворогові.

Переглядів: 120 | Додав: Con123 | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

  1. Подорож у казковий світ «The little home in the wood». Казка як літературний жанр є близькою та зрозумілою для молодших школярів. Подорож у світ казки «The little home in the wood» молодші школярі інсценізували таких героїв як мишка, жабка, півник, зайчик, їжачок та лисичка. Наші герої виступала перед учнями 1-4х класів та дитячого садочка.
  2. Конкурс пісні «Dear St.Nikolas». Діти з нетерпінням чекали хто ж найкраще заспіває пісню «Dear St.Nikolas». переможцями стали учні 5го класу.
  3. Брей-ринг  «English tradition». Представники двох команд брали участь у даному конкурсі. Відповіді на запитання показали знання дітей про державу, мову якої ми вивчаємо.
Переглядів: 151 | Додав: Con123 | Дата: 11.01.2017 | Коментарі (0)

День святого Миколая в школі                                                                                                                                      З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше з них-день святого Миколая. Відбулося свято і в нашій школі для учнів початкових класів. До цього дня  діти підготували театралізоване дійство,читали вірші,співали пісень,а також під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання.  Ми,українці,любимо святого Миколая, чекаємо це свято і віримо у чудеса.                                                                                                                                                                                                 

Переглядів: 144 | Додав: Con123 | Дата: 20.12.2016 | Коментарі (0)

«Новорічне-різдвяне диво»- під такою назвою проходила виставка-конкурс у нашій школі. Новорічні композиції,різдвяні шопки,ялинкові  прикраси-усе,що символізує Новий рік і Різдво,своїми руками виготовляли школярі. Дана виставка є традиційною,вона проходить у школі вже більше десяти років. Метою цього заходу є ,в першу чергу, відродження народних національних традицій українців,вшанування нашої культурної спадщини,а також плекання в душах молодого покоління шанобливого ставлення до природи,до своєї історії. Кращі із робіт будуть представлені на районній виставці.

Переглядів: 124 | Додав: Con123 | Дата: 20.12.2016 | Коментарі (0)

Кожен тематичний тиждень у школі-це можливість почути щось нове і цікаве із будь-якого суспільного предмету чи сфери життя. З 21.11-по 25.11 у нашій школі проводився тиждень правових знань.

В рамках проведення тижня було проведено ряд заходів, що спрямовані на забезпечення захисту прав дитини,дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів і традицій.

Під час тижня було організовано та проведено зустріч учнів 3-4 класів із завідуючим сектору спілки і спілкування служби у справах дітей Кисіль В.Г. та проведена бесіда”Наші права-щасливе дитинство”. Серед учнів 1-5 класів було проведено конкурс малюнків “Порушення прав дитини в казках”. 8-9 класи взяли участь у правовому брейн-рингові.

Цікавим і змістовним вийшло засідання круглого столу “Права і закони у твоєму житті”.

Тиждень права не пройшов непоміченим,заходи які були проведені знайшли відгук у серцях і свідомості наших дітей.

Цікавим і змістовним вийшло засідання круглого  столу “Права і закони у твоєму

 

Переглядів: 122 | Додав: Con123 | Дата: 15.12.2016 | Коментарі (0)

27 листопада у нашій школі відбулися справжні українські вечорниці.

Святково прибрана зала, кольорове розмаїття вишитих рушників, етнічні предмети домашнього вжитку, різнобарв’я костюмів учасників свята – все це спонукало уявити, що ми всі на зйомках в кіно.

Під час заходу молодь розважалася. Хлопці розповідали різні історії про свої подорожі. Разом з дівчатами співали пісні та танцювали.

По закінченні вечорниць дівчата під супровід української мелодії пригощали всіх гостей варениками з сиром.

Вечорниці нікого не залишили байдужими. Всі присутні у залі доторкнулися до живого, зігріли свою душу, адже обличчя людей світилися радістю.

Мимоволі ми зрозуміли, що наші народні традиції – наш неоціненний скарб. Якщо звучить наша народна пісня, то й світ ще довго буде чути горде й прекрасне слово - Україна.

Переглядів: 96 | Додав: Con123 | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

25 листопада по школах області відбувся природознавчий конкурс "Колосок".

22 учні нашої школи виявили бажання позмагатися. Завдання були цікавими, охоплювали такі науки як фізику, хімію, біологію, природознавство. Були завдання повязані із математикою, історією, літературою, образотворчим мистецтвом.

Розвязуючи завдання учні поновили свої знання, дізналися про нове і цікаве.

Переглядів: 112 | Додав: Con123 | Дата: 01.12.2016 | Коментарі (0)