Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 23 24 25
Після проведення Осіннього ярмарку учнівський парламент провів спеціальне опитування серед дітей з питань використання зароблених коштів. Дискусія була досить емоційною та завзятою. Враховуючи складну ситуацію, яка склалася в нашій державі, більшість учнів погодилась на спрямування коштів для підтримки українського війська, яке мужньо захищає кордони Батьківщини. Після прийнятого рішення вони узгодили його із членами батькіських комітетів кожного класу. В результаті на підтримку армії було виділено 1100 гривень. Кошти вирішили витратити для закупівні необхідних речей для двох односельчан, які беруть активну участь в антитерористичній операції. а саме Біднюка Миколи Сергійовича та Сахарука Андрія Володимировича. Уповноважені особи із числа батьківського комітету провели закупівлю теплої білизни, одягу та продуктів харчування для наших героїв, які були передані для доставки по місцю призначення, волонтерській організації м. Любомля. Крім цього діти провели балгодійну акції "Малюнок для солдата" для 1 - 4 та " Лист захиснику"- для 5 - 9 класів. А всі роботи передані для моральної підтримки захисників на Сході України. Нехай цей прояв патріотизму маленьких громадян України стане прикладом активної громадянської позиції та буде чіткою відповіддю всім недругам : " Україна - відбулася і має велике майбутнє". Слава Україні! З повагою учнівський актив Запільської ЗОШ І - ІІ ступенів.
Переглядів: 196 | Додав: Ярослав | Дата: 04.11.2014 | Коментарі (0)

21 вересня за сприяння учнівського комітету в школі було організовано "Осінній ярмарок". Весели йнастрій та позитивні емоції подарували присутнім ведучі та учасники Лошик Марія, Пасаман Олесь, Омелянюк Андрій, Гулевич Олег, Савош Світлана, Левонюк Уляна, Якимук Яна, Сахарук Ольга, Лошик Тетяна та інші. Участь в дійстві взяли вихованці 1- 9 класів. Вони спільно з батьками приготували солодощі та випічку, принесли фрукти та мед, які потім були продані на ярмарку. за підсумками ярмарку учасники виручили: - 1 клас - 85.00 грн.; - 2 клас - 130.00 грн.; - 3 клас - 240.00 грн.; - 4 клас - 150.00грн.; - 5 клас - 26.00 грн.; - 6 клас - 220.00 грн.; - 7 клас - 228.00 грн.; - 8 клас - 200.00 грн.; - 9 клас - 170.00 грн. Виручені кошти за рішенням учнівського комітету будуть витрачені на допомогу нашим односельчанам, які беруть участь в АТО на Сході України та для зміцнення матеріально - технічної бази класів.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 151 | Додав: Ярослав | Дата: 24.10.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи школи 26 вересня 2014 року в закладі проводилось відзначення Міжнародного Дня туриста у якому взяли участь учні 1- 9 класів. Для цього діти та класні керівники провели обговорення маршрутів майбутніх подорожей та узгодили їх з дирекцією школи. З метою організованого проведення заходу педагогічними працівниками було підготовлено необхідні пакети документів та «Аптечки першої долікарської допомоги». Всі учні ознайомилися з інструктажами з техніки безпеки під час туристичних походів та екскурсій. Жодних надзвичайних ситуацій, під час їх проведення, з вихованцями не трапилось. Всі групи рухались відповідно до затверджених маршрутів та вчасно повернулись до дому. Серед основних напрямків подорожей були урочища: - Пендзюхова гора; - Багна; - Кутиська хвоїна; - Близниці; - Рудне. Завершальним етапом відзначення Дня туриста був підготовлений учнями звіт про їх краєзнавчі дослідження зроблені в ході проведення заходу. Зміст учнівських робіт мав різні форми і напрямки, а саме: - учні 1 – 4 класу підготували газету із фотоілюстраціями найцікавіших моментів подорожі; - 5 клас – написав твір про привабливі місцини Пендзюхової гори, який озвучив Кликоцюк Іоан; - учні 6 - 9 класів підготували мультимедійні презентації, які виконали та представили: • Соколюк Віталій; • Якимук Яна; • Пасаман Олесь; • Пендзюх Сергій, Самарчук Анастасія, Лошик Марія та Клекоцюк Дмитро.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 175 | Додав: Ярослав | Дата: 17.10.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи школи 19 вересня 2014 року в закладі проводилось виставка – конкурс « З любов'ю до рідного краю». В ній взяли учні 1- 9 класів, які мали підготувати дві композиції з квітів або овочів та фруктів. Кожна з представлених робіт була по – своєму унікальна та приваблива. Переважна більшість витворів були виконані з використанням кольорів національного прапора та присвячені Україні і її боротьбі за незалежність. Роботи мали підготовлені назви, що частково відтворювали чи доповнювали зміст композиції. Оцінювання робіт здійснювало журі до складу якого було включено : - Заяць Т. П. – вчителя художньої культури; - Назарук І. П.- вчитель 1 класу; - Мучак Л. О. – шкільний психолог. За їх рішенням переможцями конкурсу визнані учні 7 та 2 – го класів із роботами «Овочева Нюша » і «Квітковий коровай », класні керівники Андрійчук Н. І., Пасаман Н. М . На продовження свята для учнів 1 – 4 класів було проведено театралізовану виставу «Осінь в лісі». Роль головних героїв та ведучих виконували Фізик Антоніна та вихованці 4 класу( класний керівник Загура Г. М.,). Під час її проведення старшокласники розповіли молодшим друзям про зміни в природі під час приходу осені. Цікавими та захоплюючими були і осінні вікторини для глядачів. З мудрими порадами до школярів звернувся Лісовик ( Пасаман Володимир) у супроводі помічників, лісових звірят.

Переглядів: 220 | Додав: Ярослав | Дата: 30.09.2014 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 221-230 231-240 241-244