Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 24 25 26

18 листопада 2014 року група кращих учнів школи на чолі із наставниками здійснили захоплюючу подорож до однієї із найбільших святинь українського православя Почаївської лаври.

 

Переглядів: 172 | Додав: Ярослав | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

Особливим трагізмом в долі українського народу відмічені події 1932 - 33 років.

Комуністичний режим СРСР вирішив покарати тих, хто не змирився із визначеною їм долелею - українським селянством.

 В память про ті трагчні подій учні 7 класу під керівництвом вчителя історії Якимука Я. І., та педагога - організатора Пендзюх Н. С., провели годину - реквієм під час якої онайомили присутнііх із основними причинами голоду та його трагічними наслідками для народу.

 На завершення заходу діти провели показ презентації підготовленої за матеріалами про Голодомор.

Серед ведичих залучених до проведення заходу слід відмітити Савош Світлану, Якимук Яну, Сахарук Ольгу та Левонюк Уляну 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 177 | Додав: Ярослав | Дата: 25.11.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи школи та наказу відділу освіти Любомльської РДА № 310 від 30 вересня 2014 року з метою розкриття потенціалу шкільних бібліотек, підняття їх престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до проблем цього підрозділу освітнього закладу та для популяризації читання серед усіх учасників навчально – виховного процесу, протягом жовтня в закладі проводився Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки. Для якісного проведення заходу із працівників закладу було сформовано штаб по його проведенню у складі: - Голова - Якимук Я. І. – директор школи. - Члени штабу – Демчук Л. О., - заступник директора школи. Якимук О. П., - бібліотекар Відповідальним за якість проведення місячника була призначена шкільний бібліотекар Якимук О. П. Для реалізації поставлених завдань протягом жовтня були проведені наступні заходи: 1. Тематичні виставки: - «Міжнародний день людей похилого віку» - 01.10; - «Міжнародний день захисту тварин» - 03. 10; - «День працівників освіти» - 04.10; - «День українського козацтва» - 13.10; 2. Анкетування учнів 2 – 9 класів по темі «Вивчення читацьких запитів дітей» - 10.10; 3. Конкурс мультимедійних презентацій серед учнів 7 – 9 класів на тему « Моя улюблена книжка» - 29.10. 4. Бібліотечні уроки. 4.1. 1 клас – « Знайомство з бібліотекою» - 20.10. 4.2. 3 клас – « Подорож книги від автора до читача» - 17.10. 5. Конкурс малюнків « Подорож в країну казкових героїв» - 31.10.
Переглядів: 183 | Додав: Ярослав | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

В житті кожного народу мова відіграє одне із найвижливіших значень. Українська мова зазнавала гонінь протягом усіх періодів бездержавності. 

 Щоб визначити істинне місце мови та для її пропагування серед дітей 07 листопада 2014 року під керівництвом шкільного бібліотекаря Якимук О. П., було проведено змагання знавців рідної мови серед учнів 3 - 4 класів "Дзвенить струмочком рідна мова".

 З числа учнів було сформовано дві команди, які очолили капітани Савош Христина та Хропот Станіслав.  З нагоди урочистистості заходу було по - святковому вдрано клас, а учасники вдягнуті були у вишиванки.

 На початку заходу для дітей було організовано прослуховування вірша О. Забужко " Рідна мова". А дошку прикрасили прислівя, приказки та крилаті вислови про мову.

 Змагання пройшли в безкомпромісній боротьбі. Серед найбільш яскравих миттєвостей слід відмітити конкурси " Буріме", " Віднайди помилку", "Продовжи казку та вірш"," Впізнай героя української народної кази".

 За підсумками заходу переможцями стали учні 3 класу. На завершення переможці та учасники отримали в нагороду дипломи різних гатунків.

 В результаті, в школі на високому рівні було відзначене свято української писемності та мови, а учнів закріпили та збільшили свої знання про рідну мову.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 242 | Додав: Ярослав | Дата: 10.11.2014 | Коментарі (0)

Після проведення Осіннього ярмарку учнівський парламент провів спеціальне опитування серед дітей з питань використання зароблених коштів. Дискусія була досить емоційною та завзятою. Враховуючи складну ситуацію, яка склалася в нашій державі, більшість учнів погодилась на спрямування коштів для підтримки українського війська, яке мужньо захищає кордони Батьківщини. Після прийнятого рішення вони узгодили його із членами батькіських комітетів кожного класу. В результаті на підтримку армії було виділено 1100 гривень. Кошти вирішили витратити для закупівні необхідних речей для двох односельчан, які беруть активну участь в антитерористичній операції. а саме Біднюка Миколи Сергійовича та Сахарука Андрія Володимировича. Уповноважені особи із числа батьківського комітету провели закупівлю теплої білизни, одягу та продуктів харчування для наших героїв, які були передані для доставки по місцю призначення, волонтерській організації м. Любомля. Крім цього діти провели балгодійну акції "Малюнок для солдата" для 1 - 4 та " Лист захиснику"- для 5 - 9 класів. А всі роботи передані для моральної підтримки захисників на Сході України. Нехай цей прояв патріотизму маленьких громадян України стане прикладом активної громадянської позиції та буде чіткою відповіддю всім недругам : " Україна - відбулася і має велике майбутнє". Слава Україні! З повагою учнівський актив Запільської ЗОШ І - ІІ ступенів.
Переглядів: 211 | Додав: Ярослав | Дата: 04.11.2014 | Коментарі (0)

21 вересня за сприяння учнівського комітету в школі було організовано "Осінній ярмарок". Весели йнастрій та позитивні емоції подарували присутнім ведучі та учасники Лошик Марія, Пасаман Олесь, Омелянюк Андрій, Гулевич Олег, Савош Світлана, Левонюк Уляна, Якимук Яна, Сахарук Ольга, Лошик Тетяна та інші. Участь в дійстві взяли вихованці 1- 9 класів. Вони спільно з батьками приготували солодощі та випічку, принесли фрукти та мед, які потім були продані на ярмарку. за підсумками ярмарку учасники виручили: - 1 клас - 85.00 грн.; - 2 клас - 130.00 грн.; - 3 клас - 240.00 грн.; - 4 клас - 150.00грн.; - 5 клас - 26.00 грн.; - 6 клас - 220.00 грн.; - 7 клас - 228.00 грн.; - 8 клас - 200.00 грн.; - 9 клас - 170.00 грн. Виручені кошти за рішенням учнівського комітету будуть витрачені на допомогу нашим односельчанам, які беруть участь в АТО на Сході України та для зміцнення матеріально - технічної бази класів.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 157 | Додав: Ярослав | Дата: 24.10.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи школи 26 вересня 2014 року в закладі проводилось відзначення Міжнародного Дня туриста у якому взяли участь учні 1- 9 класів. Для цього діти та класні керівники провели обговорення маршрутів майбутніх подорожей та узгодили їх з дирекцією школи. З метою організованого проведення заходу педагогічними працівниками було підготовлено необхідні пакети документів та «Аптечки першої долікарської допомоги». Всі учні ознайомилися з інструктажами з техніки безпеки під час туристичних походів та екскурсій. Жодних надзвичайних ситуацій, під час їх проведення, з вихованцями не трапилось. Всі групи рухались відповідно до затверджених маршрутів та вчасно повернулись до дому. Серед основних напрямків подорожей були урочища: - Пендзюхова гора; - Багна; - Кутиська хвоїна; - Близниці; - Рудне. Завершальним етапом відзначення Дня туриста був підготовлений учнями звіт про їх краєзнавчі дослідження зроблені в ході проведення заходу. Зміст учнівських робіт мав різні форми і напрямки, а саме: - учні 1 – 4 класу підготували газету із фотоілюстраціями найцікавіших моментів подорожі; - 5 клас – написав твір про привабливі місцини Пендзюхової гори, який озвучив Кликоцюк Іоан; - учні 6 - 9 класів підготували мультимедійні презентації, які виконали та представили: • Соколюк Віталій; • Якимук Яна; • Пасаман Олесь; • Пендзюх Сергій, Самарчук Анастасія, Лошик Марія та Клекоцюк Дмитро.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 186 | Додав: Ярослав | Дата: 17.10.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи школи 19 вересня 2014 року в закладі проводилось виставка – конкурс « З любов'ю до рідного краю». В ній взяли учні 1- 9 класів, які мали підготувати дві композиції з квітів або овочів та фруктів. Кожна з представлених робіт була по – своєму унікальна та приваблива. Переважна більшість витворів були виконані з використанням кольорів національного прапора та присвячені Україні і її боротьбі за незалежність. Роботи мали підготовлені назви, що частково відтворювали чи доповнювали зміст композиції. Оцінювання робіт здійснювало журі до складу якого було включено : - Заяць Т. П. – вчителя художньої культури; - Назарук І. П.- вчитель 1 класу; - Мучак Л. О. – шкільний психолог. За їх рішенням переможцями конкурсу визнані учні 7 та 2 – го класів із роботами «Овочева Нюша » і «Квітковий коровай », класні керівники Андрійчук Н. І., Пасаман Н. М . На продовження свята для учнів 1 – 4 класів було проведено театралізовану виставу «Осінь в лісі». Роль головних героїв та ведучих виконували Фізик Антоніна та вихованці 4 класу( класний керівник Загура Г. М.,). Під час її проведення старшокласники розповіли молодшим друзям про зміни в природі під час приходу осені. Цікавими та захоплюючими були і осінні вікторини для глядачів. З мудрими порадами до школярів звернувся Лісовик ( Пасаман Володимир) у супроводі помічників, лісових звірят.

Переглядів: 233 | Додав: Ярослав | Дата: 30.09.2014 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 231-240 241-250 251-258